Szukaj
Kategorie główne
- Aktualności
- Biznes i ekonomia
- Erotyka
- Firmy wg branż
- Gry
- Internet i komputery
- Katalogi stron WWW
- Kultura i sztuka
- Motoryzacja
- Muzyka
- Nauka
- Podróże
- Rozrywka
- Rząd i polityka
- Sport i rekreacja
- Społeczeństwo
- Szkoły
- Według regionów
- Zdrowie
SEO Katalog Stron, Najlepsze strony internetowe
Home
/
Kultura i sztuka
/
Serwisy kulturalne
/
Mity i legendy
Mity i legendy
Wyświetleń: 443
URL: http://www.nastraszalnia.za.pl/cms/news.php
Wpis znajdziesz w kategorii:
Kultura i sztuka >> Serwisy kulturalne
Liczniki odwiedzin robotów wyszukiwawczych:
: 33
: 0
: 0
Mity i legendy
Bogów podstawowych z kultury greckie wszyscy chyba znamy, nie trzeba o nich wiele pisać , ale są wciąż nowe odkrycia co do afrodyty i pięknej wenus bogowie olimpijscy czy na prawde byli tacy piękni jak mówią legendy i najstarsze pisma.
O bogach olimpu dużo można by rozmawiać . Znamy piękną Wenus, zaborczą i groźną Afrodytę chyba najgroźniejszą żmiję wszech czasów tych minionych , mitycznych i czasów teraźniejszych. Afrodyta grecka bogini miłości jak wielu wznosiło ku niej swe błagalne ramiona w prośbie o lepsze życie o wspaniałą miłość o poznanie tego jedynego kochanką. Do tej pory jest żywą inspiracją dla wszystkich artystów malarz ją maluje , rzeźbiarz próbuje odnaleźć te jedyne , piękne , idealne kształty kobiecego ciała. Kto ją urodził nie wiadomo podobno bogowie się nie rodzą. Afrodytę znaleziono w wodzie po czym przyniesiono ją do olimpu tam wszystkich zachwyciła swoją niesamowitą urodą. Był tak piękna , że każdy z bogów pragną mieć ją tylko dla siebie. Los jednak chciał aby za rozkazem zeusa afrodyta stała się żoną jego syna Hefajstosa. Afrodyta jednak nic nie czuła do niego ponieważ pokochała Aresa a wynikiem czego był romans i obojga. Zauważył ich Helios , a że był wierny i cnotliwy szybko doniósł o tymże romansie , może i by nic nie powiedział gdyby Afrodyta i jemu dała szansę ale z zazdrości pewnie szybko doniósł by i on jego współtowarzysz również z tego romansu nic nie mjał. Miłość afrodyty jednak była dużo silniejsza, a poza tym była bardzo przebiegłą kobietą. Poczynania pięknej Afrodyty niewiernej żony przybrały większkszy obszar zainteresowana bowiem była również innymi osobistościami. Hefajstos niechał dać za wygraną i skonstruował magiczną sieć , w którą złapał niewierną i piękną Afrodytę. Wpadła w nią dość szybko nieostrożna razem ze swoim kochankiem Aresem. Zawstydzona Afrodyta uciekła na wyspę Cypr z pozostałymi kochankami. Jednak owoców związku doznała tylko od Aresa a byli nimi :Eros, Harmonia, Anteros, Deimos oraz Fobos.
Dodano:
10-08-2011 00:56O bogach olimpu dużo można by rozmawiać . Znamy piękną Wenus, zaborczą i groźną Afrodytę chyba najgroźniejszą żmiję wszech czasów tych minionych , mitycznych i czasów teraźniejszych. Afrodyta grecka bogini miłości jak wielu wznosiło ku niej swe błagalne ramiona w prośbie o lepsze życie o wspaniałą miłość o poznanie tego jedynego kochanką. Do tej pory jest żywą inspiracją dla wszystkich artystów malarz ją maluje , rzeźbiarz próbuje odnaleźć te jedyne , piękne , idealne kształty kobiecego ciała. Kto ją urodził nie wiadomo podobno bogowie się nie rodzą. Afrodytę znaleziono w wodzie po czym przyniesiono ją do olimpu tam wszystkich zachwyciła swoją niesamowitą urodą. Był tak piękna , że każdy z bogów pragną mieć ją tylko dla siebie. Los jednak chciał aby za rozkazem zeusa afrodyta stała się żoną jego syna Hefajstosa. Afrodyta jednak nic nie czuła do niego ponieważ pokochała Aresa a wynikiem czego był romans i obojga. Zauważył ich Helios , a że był wierny i cnotliwy szybko doniósł o tymże romansie , może i by nic nie powiedział gdyby Afrodyta i jemu dała szansę ale z zazdrości pewnie szybko doniósł by i on jego współtowarzysz również z tego romansu nic nie mjał. Miłość afrodyty jednak była dużo silniejsza, a poza tym była bardzo przebiegłą kobietą. Poczynania pięknej Afrodyty niewiernej żony przybrały większkszy obszar zainteresowana bowiem była również innymi osobistościami. Hefajstos niechał dać za wygraną i skonstruował magiczną sieć , w którą złapał niewierną i piękną Afrodytę. Wpadła w nią dość szybko nieostrożna razem ze swoim kochankiem Aresem. Zawstydzona Afrodyta uciekła na wyspę Cypr z pozostałymi kochankami. Jednak owoców związku doznała tylko od Aresa a byli nimi :Eros, Harmonia, Anteros, Deimos oraz Fobos.
Wyświetleń: 443
URL: http://www.nastraszalnia.za.pl/cms/news.php
Wpis znajdziesz w kategorii:
Kultura i sztuka >> Serwisy kulturalne
Liczniki odwiedzin robotów wyszukiwawczych:
: 33
: 0
: 0
Inne wpisy w tej kategorii:
Bogów podstawowych z kultury greckie wszyscy chyba znamy, nie trzeba o nich wiele pisać , ale są wciąż nowe odkrycia co do afrodyty i pięknej wenus bogowie olimpijscy czy na prawde byli tacy piękni jak mówią legendy i najstarsze pisma.
Wpis dodano w:
Kultura i sztuka
>>
Serwisy kulturalne
Portal zrzeszający ludzi utalentowanych w każdej możliwej dziedzinie. Dzięki wielu dostępnym funkcjom portal pozwala zbudować swoje wirtualne portfolio.
Wpis dodano w:
Kultura i sztuka
>>
Serwisy kulturalne

